zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ima li koga?

Go down 
+6
balrog
skyplucker
alisa
akuna
Mirage
skyrider
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
skyrider

skyrider


Broj postova : 5
Age : 40
Location : Zagreb (N1)
Registration date : 03.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimepon ruj 03, 2007 3:25 pm

Pozdrav afro !
Ima li koga ovdje? lol!
[Vrh] Go down
Mirage

Mirage


Broj postova : 3
Registration date : 05.08.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 7:34 pm

skyrider je napisao/la:
Pozdrav afro !
Ima li koga ovdje? lol!

ima, nadam se da ce ovo zazivjeti, ipak nas je u ovom klubu skocilo prekonekoliko!!!!
[Vrh] Go down
skyrider

skyrider


Broj postova : 5
Age : 40
Location : Zagreb (N1)
Registration date : 03.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 8:06 pm

Vidjet cemo! Mislim da bi trebalo ljudima poslati mail da su stranica i forum proradili.
[Vrh] Go down
Mirage

Mirage


Broj postova : 3
Registration date : 05.08.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: svi su ljeni   Ima li koga? Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 10:40 pm

pa tebe sam zvao, pa mi nisi poslao, a kako da to dogovorim s ljudima koje ne znam?!?
Kuis?
affraid
[Vrh] Go down
skyrider

skyrider


Broj postova : 5
Age : 40
Location : Zagreb (N1)
Registration date : 03.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimesri ruj 05, 2007 1:28 am

Budem poslao mail cije adrese imam!
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet ruj 06, 2007 9:49 am

"Bašiću, sine", daj ti prvo svoje podatke, a usput i emailove ostalih... Laughing
[Vrh] Go down
Mirage

Mirage


Broj postova : 3
Registration date : 05.08.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet ruj 06, 2007 10:27 am

Ojlaaa, cici mici na zici, se raspizdila ko leptir!
lol!
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet ruj 06, 2007 4:07 pm

[quote="Mirage"]Ojlaaa, cici mici na zici, se raspizdila ko leptir!
Mislis zbog ovog nebeskog srceka? Pa to je zapravo dobra ideja Basicu kaj mu je ciniti na nebu iznad Luckog. Ajde budi frajer pa napravi srceko zna se za koga Very Happy
[Vrh] Go down
skyrider

skyrider


Broj postova : 5
Age : 40
Location : Zagreb (N1)
Registration date : 03.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet ruj 06, 2007 8:09 pm

To ste se mene uhvatili zezat.
Pa cuj, nikad ne znas, mozda jednog dana i budem! jocolor
[Vrh] Go down
alisa

alisa


Broj postova : 27
Registration date : 23.10.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimeuto lis 30, 2007 6:43 pm

ej kak vam je bilo u vrsaru?? bounce
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimesri lis 31, 2007 11:11 am

grozno i užasno sve sam zajebal, bolje ne pričati o tome
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimesri lis 31, 2007 3:36 pm

Da, da vidio sam slike kod Todorića. Veseljka vas je sve oprala. scratch lol! Mogao si Marko i još jedan skafander obući po tako lijepom vremenu hihi geek king What a Face
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimepet stu 02, 2007 11:31 pm

balrog je napisao/la:
Da, da vidio sam slike kod Todorića. Veseljka vas je sve oprala. scratch lol! Mogao si Marko i još jedan skafander obući po tako lijepom vremenu hihi geek king What a Face

Mislim da Marko pretjeruje, bio je dobar... mislim u autu, na putu doma... Question

Hi, hi!
lol! Laughing
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimened stu 04, 2007 12:40 pm

da da videli bumo mi na drugoj tekmi, između ostaloga tko je ono od nas dvoje u repki cheers

he he
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:17 am

skyplucker je napisao/la:
da da videli bumo mi na drugoj tekmi, između ostaloga tko je ono od nas dvoje u repki cheers

he he

Moze ja sam za, samo da se dogovorimo jel pobjednik onaj koji skupi vise ili manje?

Hi, hi!
lol! Laughing
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimesub stu 10, 2007 6:30 pm

Alo todoriću šta ti misliš o ovome kaj je Ratki napisao (si dobil mail)
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet stu 15, 2007 4:48 pm

jesam i mislio sam mu vratiti mail, da ima moju totalnu podrsku i svaka mu cast. Jedino kaj od moje podrske on nema nista, trebalo bi nekom j...t majku i da se za reprezentaciju stvarno vise izdvaja. Ima nas fakat par koji jos odlaze na natjecanja i to je sacica pojedinaca koje financira klub, inace, kako kaze objesit kopacke o cavao. Mislim ipak je on br 1. na listi i ako se ovo ne razmotri na visim instancama, jednostavno ce klasicno padobranstvo izumrijeti!
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet stu 15, 2007 11:36 pm

da al ja sam s pircom razgovaral o tome i on kaže da je to kao indirektan napad na žensku repku tj financiranje žena u reprezentaciji i na domak nje

Kao da su njegovi argumenti da je jasminka loša pa da joj ne treba plačati pripreme, a kao niti još nekim ženama koje imaju lošije rezultate, ali opet kad razmisliš o tome onda više stvarno niti nećemo imati ženskureprezentaciju, jer ih ovak ima malo a još ak im se niti pripreme ne plate onda je to stvarno koma

Ja mislim da biženama bez obzira na njihov broj trebalo biti plaćene pripreme u odnosu 5+1 pet članova reprezentacije i jednoj za rezervu ako se nokoj od njih nekaj dogodi pa da nemre ići na europsko ili svijetsko e sad tko će biti ta jedna (u ovom slučaju jasminka jer druge nema) ali za ubuduće ona k oja ima najbolje rezultate do repke
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimepon pro 24, 2007 5:35 pm

hrvoje dal ti to vidiš što je to vani??????? rođeno za sljeme
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimeuto pro 25, 2007 12:45 pm

ma u srijedu idemo gore i gotovo Very Happy ! snjeg, malo vinceka i zajebancija

p.s. Sretan Božić svima!
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimeuto pro 25, 2007 7:00 pm

moze hohoho! santa
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimečet sij 03, 2008 11:39 pm

skijanje u subotu! svi clanovi dobro dosli! za daljne info kontakt osoba kiki na 0989816008 i za (pakiranje padobrana!)
[Vrh] Go down
Silvija

Silvija


Broj postova : 1
Location : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Padobranac   Ima li koga? Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 11:54 pm

Bok ljudi! Very Happy

Ne znam gdje bih drugdje, a ne da mi se otvarati nova tema...

Hm... Smile Danas me na poslu jedna sitnica malo potaknula da prošvrljam netom, informiram se o školi padobranstva i napravim svoj prvi korak...
Moram priznati... kad sam malo gledala vašu stranicu, galeriju, skokove i sl. baš sam se naježila... i malo me zaškakljalo u trbuhu.... Hehe...

Čujem, priča se da je u ponedjeljak u 17h (valjda) neki sastanak, gdje bih možda dobila malo više informacija, o ključnim stvarima i bitnim sitnicama koje bi mogle možda zanimati nekoga, tko ne zna ništa o stvarima o kojima ovdje pričate, volite, pratite...

Pa, ako ce netko ovo vidjeti, možda još koji info ili nešto slično?
Wink

Ne piše baš puno detalja na stranici.... Znam, ima kontakt broj, ali ipak da se još malo prije informiram.

Hvala!
Lp.
Silvija
[Vrh] Go down
http://www.konji.info
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimesri oľu 12, 2008 10:40 am

Silvija je napisao/la:


Čujem, priča se da je u ponedjeljak u 17h (valjda) neki sastanak, gdje bih

Ne piše baš puno detalja na stranici.... Znam, ima kontakt broj, ali ipak da se još malo prije informiram.


Upravo ti je taj kontakt broj ključan. Dakle, Zdravko Pirc, 098/234-292, javiš se, dogovoriš informativni razgovor. To je inače ponedjeljkom u 17. Sve što trebaš saznaš tamo, a uvodno o padobranstvu i našoj školi imaš upravo na našim stranicama www.zc-croatia.hr

Pozdrav!
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitimesri oľu 12, 2008 9:18 pm

ili se mozes meni javiti!!!!!! reci mama da sam dobar djecak!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li koga?   Ima li koga? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ima li koga?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: