zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**

Go down 
+2
akuna
balrog
6 posters
Autor/icaPoruka
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: **/**/**/**/** SKAKANJE **/**/**/**/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:30 am

PRAVILA

**********/ Ovo je rubrika u kojoj bi se objavljivali termini kada i gdje se skače /*********

*****/ Bez suvišnih dobacivanja i prepucavanja, samo bi stariji skakači u dosluhu sa Pircom objavljivali termine kada i gdje se skače koji dan, gdje se okupljamo i kada polazimo. Kako bi se ostali zainteresirani za skakanje mogli informirati. /*****

SKOOOK!! cheers
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:26 pm

balrog je napisao/la:
PRAVILA

**********/ Ovo je rubrika u kojoj bi se objavljivali termini kada i gdje se skače /*********

*****/ Bez suvišnih dobacivanja i prepucavanja, samo bi stariji skakači u dosluhu sa Pircom objavljivali termine kada i gdje se skače koji dan, gdje se okupljamo i kada polazimo. Kako bi se ostali zainteresirani za skakanje mogli informirati. /*****

SKOOOK!! cheers

Da, bas smo i mislili otvorit ovu temu, ali slijedi i info na samoj stranici pod Padobranstvom. Nego, kaj ti zapravo prikazuje ova slikica? Mene kad ju vidim prvenstveno neodoljivo podsjeti na jednu stvar. A kad ju dalje gledam onda fakat nemrem skuzit kaj je. cyclops
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:34 pm

Predstavlja odvajanje od zrakoplova. Kužiš ono žaba, ruke gore pod 45. Htio sam nacrtati i padobran iznad ali editor ne podržava razmake nego sve zalijep lijevo pa mi nije ispalo kak sam želio, a smajli je trebao visiti ispod. A ak misliš na moju sliku u profilu to je Balrog lik iz Gospodara prstenova. Twisted Evil

p.s Znam ja kaj je tebi samo na pameti. hihi Ivane slabo ti svoj posao obavljaš. Basketball
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:59 am

skace se 8.2 u vrsaru sa 4000m hahahahahjafgvsahjntrf7.čzixyjetdf-.
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet sij 31, 2008 10:22 am

ha - ha

svinjo pig
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:37 pm

balrog je napisao/la:

p.s Znam ja kaj je tebi samo na pameti. hihi Ivane slabo ti svoj posao obavljaš. Basketball

Eh...da....kaj je tak ocito?
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet sij 31, 2008 4:57 pm

hrvoje je napisao/la:
ha - ha

svinjo pig

Toliko o PRAVILIMA za ovu temu. cherry
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet sij 31, 2008 9:52 pm

mama hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... nekaj ne stima?
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:02 pm

Ovak ljudi ovdje možete dobivati informacije kad je i gdje skakanje, ali da vam opet napomenem, najsigurniji način je u četvrtaknazvati Pirca i pitati ga jer onda vas on ima u planu za moguće skakanje

Zna se dogoditi kad je vrijeme lila pa pir namjerava uzeti samo iskusnije padobrance ali ak mu se vi javite on vas ne bu mogao odbiti, i naravno zna se dogoditi i da jednostavno zaboravi koga sve može pozvati na skaknje jer vas ipak ima puno, tak da je po meni ovo najsigurniji način.

Ovdje ipak mislim dabi se trebo davati informaicije o bilokakvim skakanjima pa čak i više o onima k oje nisu u organizaciji kluba, nekakvi buggiji ili ako se sami dogovorimo za neki izlet bez pirca, npr. sa Bašićem ili tak nekaj, čekajte sam da Ivan i ja dobimo dozvolu za nastavnika, e onda idemo svaki dan na skakanje ako treba
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:03 am

mmmmmmmmm u satoru??????'
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:11 am

i to u mom onom malom
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimepet vel 29, 2008 1:42 am

ide li tko skakat u ned.??????
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimepet vel 29, 2008 1:03 pm

idem ja
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet tra 10, 2008 6:43 pm

Informacija što se skakanja tiće

Radi poskupljenja skokova na grobniku (jedinompreostalom nam aerodromu, jer se i avion na lučkom stumbal), morat ćemo nažalost podići cijene skokova, tak da bi cijena skokova iznosila negdje oko 200 kn (nije još službeno utvrđeno) ali isto tako raste i cijena pakiranja padobrana unutar tih 200 kn

Cijena pakiranja padobrana iznosit će 40 kn, a za svaki spakirani padobran s kojim će skakati netko drugi a ne vi, dobivate još dodatni 40 kn, naravno ako vam mi dopustimo da pakirate drugima, a da bi vam mi dopustili da pakirate drugima morate dolaziti u školu pakiranja, tak da mrdnete svoje guzice i malo se angažirate, jer bi vam se moglo isplatiti.

npr. Kolega Čačić, sada počinje voditi školu pakiranja umjesto Mela, jer je on izjavio da ne može više to raditi, pa će on dobiti još neke dodatne beneficije koje će mu smanjiti cijenu skoka, pa ugledajte se na mladog kolegu i kao što rekoh mrdnite guzice

O detaljima cijena skokova će vas vjerojatno Pirc obavijestiti
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet tra 10, 2008 11:51 pm

hihi kolega Razz
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimepet tra 11, 2008 12:01 am

ok drug Čačić
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimečet svi 08, 2008 9:11 pm

U subotu skakanje na lučkom iz AN-a, bukirajte se kod pirca na vrijeme i sutra navećer je pakiranje pod mus, što vas više dođe to bolje, jer treba prepakirati padobrane za skok
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimepon lip 30, 2008 11:46 am

Kak bu sad sa skakanjem prek ljeta? Ja nisam dugo skakao, pa ne znam kakva je sad situacija. Nadam se da su na Lučkom pokosili travu i oko piste. rabbit
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:53 am

sam da vas obavijetsim skakanje je počelo, bili smo u kapošvaru na 4000 metara, što bu sad pa nadalje mjesto za skakati visinu, a 1000-ica se skače u ptuju koji je isto proradio, pa na telefone i javljajte se pircu
[Vrh] Go down
znikmo




Broj postova : 8
Registration date : 01.11.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:10 pm

bilo bi ok kad bi se organiziralo skakanje u ptuju prek tjedna ... pogotovo sad dok ljudi nemaju obaveza ... meni inace odgovara cetvrtak jer sam slobodan cijeli dan do 8 navecer pa ono,da nas se skupi ...

veli pirc da to nije problem samo treba organizirat ...

ajd ljudi javite se onda za cetvrtak ! ovaj ili iduci ...
[Vrh] Go down
znikmo




Broj postova : 8
Registration date : 01.11.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:11 pm

opet se nisam potpisao ...

Moznik
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 9:41 am

Planira se skakanje ovaj četvrtak uPtuju, samo da znate,svi slobofni i voljni neka se jave,isto tako slavimo 20 godina dvorane SV i kao 16 godina kluuba u ovu srijedu, pa ste svi pozvai da se pokaćete kao članovi kluba, jer bu e svi klubovi dvorane skupili taj dan pa da se i mi vidimo

Za skakanje svi kontaktirajte pirca. Ovaj vikend isto nije isključeno skakanje u subotu možda na lučkom a u nedjelju u ptuju.

Pozdrav
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:58 am

vidmo se na proslavi Very Happy jel treba donijet kolača Very Happy
a i cetvrtak eto ja idem andro?
[Vrh] Go down
Sponsored content





**\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Empty
PostajNaslov: Re: **\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**   **\/**\/**\/**\/**   SKAKANJE   **\/**\/**\/**\/** Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
**\/**\/**\/**\/** SKAKANJE **\/**\/**\/**\/**
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: