zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Poslići poslići o lijepi li mali poslići

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimened stu 04, 2007 12:55 pm

E ljudofi ovak ajmo lagano se organizirati i primiti se posla u klubu, s obzirom da znam da se to inaće nikome ne da ali oni koji imaju preko 10 skoka valjda već znaju da bi trebali platiti nekakvu članarinu, e sad da vam izađemo u susret ovdije se možemo dogovoriti kaj bi vi odradili za te novce, tak da ne trebate platiti.

Uglavnom tko "hoće" raditi nekaj neka ovdije lijepo da svoju cijenjenu izjavu o želji za radom. pa bumo već nekaj našli

I još nekaj ako netko imam ikakvu ideju kaj bi se trebalo raditi ili napraviti u klubu ili ima na umu nekakav projekt koji bi bio koristan za klub neka isto tako svoje prijedloge ovdije predloži, bili bumo vam neizmjerno zahvalni.

E da još nekaj kad smo već kod toga, makar ovo nije izravno vezano za ovu temu, ali tak si isto možete platiti članarinu, pa stoga;
Kako svi znate mi vaši cijenjeni predstavnici kluba na natjecanjima isto tako odrađujemo i akcije za određene pravne ili fizičke osobe, pa tako ako netko od vas složi nekakvu akciju i ugovori dobru cijenu (znaće nešto više od onoga koliko je potrebno da se akcija pokri) ostatak ugovorene svote ide vama za članarinu ili skokove ovisi kaj vam u tom trenutku je potrebno

Radni narode POZDRAV!!!!
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimened stu 04, 2007 2:05 pm

posao zelim ja!
sad neznam jel ja do kraja radim one startne liste ili kaj.
jos bi trebao 6 sati odradit pa dajte nekaj.
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimened stu 04, 2007 7:58 pm

Treba složiti dosijee, to se radi u Španskom, stoga koji dan ti ogovara, nazovi Pirca ili mene da ti zadamo taj posao, a ustvari dođi sutra na sastanak u 20h u dvoranu
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimepon stu 05, 2007 3:05 am

probat cu... imam faks tak da neznam bas cu stic..
javit cu jos
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimečet stu 15, 2007 12:57 pm

Ovak imamo dva nova posla trebalo bi napraviti nove panoe za plakate, ko ima bilo kakvu ideju neka se javi i kome se da to raditi

i trebalo bi raditi sondažnetrake, imamo materijala za negdje 100 komada pa ak oćete javite se
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimečet stu 15, 2007 11:38 pm

pitanj? nije li to zadatak jona?????????
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimesri stu 21, 2007 11:45 am

Pircovim riječima "Jon je u banani"
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimeuto sij 29, 2008 9:14 am

Ej ivane vidim da ti web stoji već neko vrijeme, a mislim da bi trebalo staviti kakvu obavijest da je početak sezone da se ljudi koje Pirc nema u krupnom planu jave za skakanje.
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimepon tra 21, 2008 8:59 am

Ivane ajd mi stavi na web informaciju i slike neke za školu pakiranja, javi mi kad možeš da se dogovorimo da to obavimo
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimesri svi 07, 2008 6:49 pm

Ajmo ovak:

Da bi nam bilo lakše pratiti tko što i kako radi u dogovoru s Pircom, neka nam ovdje napiše kada je radio i koliko da mi to možemo evidentirati. Provijeriti vas možemo lako ali to nije bit, nego samo to davidimo tko je koliko zaradio,da si to zarađeno možete izrealizirati kroz skokove ili članarinu

Znaći sam napišete ovdje kadste radili, datum, šta ste radili, i od kad do kad ste radili, i gdje ste radili
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitimepet lip 13, 2008 1:13 pm

Treba napraviti nekakvu vrstu tribine na fakultetima da bi privukli ljude u školu, sve ideje prihvačamo. Ako netko može organizirati kaj na svom fakultetu super, ali cilj nam je prikupiti što više studenata u školu. Srednje škole sad malo pauziramo jer čekamorješenje od prevencije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poslići poslići o lijepi li mali poslići Empty
PostajNaslov: Re: Poslići poslići o lijepi li mali poslići   Poslići poslići o lijepi li mali poslići Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poslići poslići o lijepi li mali poslići
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: