zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 treniniranje? sto je to?

Go down 
+3
kiki
skyplucker
njokic
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
njokic

njokic


Broj postova : 5
Registration date : 06.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 08, 2007 11:28 am

naime, skroz sam ispao iz forme i razmišljam sto da počnem trenirati, al volio bi da mi to i pomogne u padobranstvu, pa me zanimaju vaši prijedlozi, što trenirati i kako?

razmišljao sam o gimnastici, trampolin pogotovo, mislim da bi to pomoglo malo, rotacije, svjesnost o poziciji tijela itd., a i brijem da bi pomoglo oko fleksibilnosti. neznam, just an idea, što vi kažete?
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 08, 2007 12:38 pm

Opće poznata stara Pircova prića,
-odbojka (radi kordinacijerukui nogu - jako dobro pomaže u figurama=
-Nogomet (isključivo kordinacija nogu, bitno za kratkifiniš na cilju- radi palačinke)
-Judo (Pircovo najdraže, isto tako radi usredotoćenosti i kontroliranja uma)
- Trćanje (nravno kondicija je uvijek najbitnija, za koncentraciju i sve drugo)

Ovak Ideja pada mi ovakva, s obzirom da bi trebali se malo poigrati na našim mlohvim tjelešcima, mogli bi se dogovoriti za nekakvu rekreaciju mimo padobranstva, ja npr. tražim partnera za trćanje jer mi se to nikako ne da samom
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesub stu 10, 2007 5:05 pm

pitanje Question Idea kada čemo na skakanje?
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesub stu 10, 2007 6:28 pm

Odgovor: Kad skinemo škembe
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimened stu 11, 2007 1:23 pm

...kurvo sinoć ti nije smetala Exclamation to ti je ljubavni pojas!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimened stu 11, 2007 6:35 pm

ma ro je tebi zračni jastuk da si čelo ne razbiješ o pločice
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 15, 2007 4:44 pm

kaj je to skemba?

lol!
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 15, 2007 11:35 pm

a to ti jeeee mmmm... držac za pivu!
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 15, 2007 11:38 pm

ne držać za pivu ti je ono što izlazi iz kompjutera gdje neki meću one okrugle svjetlucave stvari
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesri stu 21, 2007 11:46 am

ajmo na skijanje !!!!!!!

pa da se dogovorimo tko je zainteresiran
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesri stu 21, 2007 11:17 pm

eto ja sam u petak vjerojatno na sljemenu pa se javi Smile
naravno ak ce ostat kaj od snjega, proslu nedjelju je bilo super
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 22, 2007 11:04 am

evo kiki i ja bili jućer navećer, i lagano počinje bljuzgadoduše oko ponoći se bijeli spust zaledi, a zeleni ti je duboki snijeg,

Uglevnom predobro
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 22, 2007 3:30 pm

eto ja sam sutra na mihaljevcu u 9, a u 9.20 ide bus. Idem ja i jos koji frend/ica. Vjerojatno nece vise bit snjega jer je 17 cm sad... al mislim da ce oni odrzavat snjeg na crvenom. ajd pa javi ak bi isli dal bi isli i slicno.
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet stu 22, 2007 10:45 pm

ja sutra nemerem, ali mogli bi u nedjelju ako zapadne snijeg negdije poslije 22h recimo oko 23 prije
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesub stu 24, 2007 11:52 pm

kakvi su to dogovori iza mojih leđa?
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesri sij 09, 2008 9:57 am

Ajd ovak trebali bi po naredbi našeg najdražeg komandanta, malo se posvetiti treningu na zemlji, pa imamo koliko sam ja shvatio dvoranu više manje na raspolaganju, stoga svi zainteresirani za kakvu košarku, odbojku ili u krajnjem slučaju nogomet (not my favorit) neka se jave ovdje.

P.S. Meni se trći pa ako mi se neko hoće pridružiti možemo se dogovoriti, pa se nađemo na jarunu ili slično.
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesri sij 09, 2008 8:12 pm

evo ja sam za trcanje!!!!!!!!!!!!!!!!!! javi kada se kerece!
[Vrh] Go down
alisa

alisa


Broj postova : 27
Registration date : 23.10.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimečet sij 10, 2008 6:53 pm

žao mi je ja treniram solo!!!
još jednom, ako već nisam, želim vam sve najbolje u Novoj! Da vam se padobrani otvore i da vam se ne dogodi da vam ih ja pakiram
(s obzirom na to da nitko nema vremena da ga više spakiram tih još 6 puta!!)
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:04 pm

ajd ne kukaj strpi se do 2 mj. tad bum ja imal vremena ka te nitko drugi neće
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:05 pm

ajmo kiki se dogovorimo jedan dan pa ja krenem po nasipu prema tebi, a ti prema meni, pa kad se nađemo idemo na pivu pa onda nazad, jel može
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:50 am

ja sam za!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
alisa

alisa


Broj postova : 27
Registration date : 23.10.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimesub sij 12, 2008 4:08 pm

nisam ni mislila da ćete zaista ići trčati lol!
... ili još bolje nosi čuturicu sa pivom, pa ono umjesto vode, svako malo kad se umoriš od 'trčanja'

zar vam nije malo prehladno sada? mislim zbog snijega i to?
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimened sij 13, 2008 2:42 pm

kakav snjeg nema ga!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimeuto sij 15, 2008 1:12 pm

ma ja nosim rakiju sa saobom tak da mi nikad nije hladno, ajd kiki onda se dogovorimo negdje za vikend ujutro

Kaj radiš ovaj viken, recimo subotu
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitimeuto sij 15, 2008 3:06 pm

Jeba te, ako je rakija, odo i ja trcat!

skyplucker je napisao/la:
ma ja nosim rakiju sa saobom tak da mi nikad nije hladno, ajd kiki onda se dogovorimo negdje za vikend ujutro

Kaj radiš ovaj viken, recimo subotu
Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





treniniranje? sto je to? Empty
PostajNaslov: Re: treniniranje? sto je to?   treniniranje? sto je to? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
treniniranje? sto je to?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: