zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dojmovi s prvih skokova

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimesri lis 17, 2007 10:33 am

ljudi, nitko ne priča o svojim dojmovima sa skakanje, mislim na dojmove prvih skokova, posebno drugog, trećeg, prvog slobodnog i to. Dajte malo, podijelite svoja iskustva. E da, i kako vam se sviđaju fotke? Ili čak, kako se sviđate sami sebi na fotkama? lol!
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimesri lis 17, 2007 3:15 pm

Super je to kaj nas Ivan slika. Tako bar možemo vidjeti kako smo skočili i popraviti ono kaj ne valja. Ja se nemrem baš pohvaliti sa svojim stilom (jer ga nema za sada ) Sad Dobro u ovih 6 skokoba nemrem ni očekivat revoluciju ali dobro polako. Poradio sam na ptičijem sljetanju i sad nema više padanja na guzicu. Novo Mesto je dobro sam kaj me ubila ona livada puna vode, drugi put furam ribarske čizme. Mad
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimečet lis 18, 2007 11:07 am

A zakaj mene nitko ne fotka, a kakv je meni stil, ja to niš ne znam, kaj sam tak grd da me nitko ne želi slikati.
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimepet lis 19, 2007 9:53 am

[quote="balrog"]Super je to kaj nas Ivan slika. Tako bar možemo vidjeti kako smo skočili i popraviti ono kaj ne valja.

Da, tek na fotkama vidiš kak izgledaš i što ne valja. Kad izletiš van, nemaš pojma kaj te snašlo, pogotovo na gurtnu, prekratko je vrijeme da primjetiš bilo kaj. Fotke su super stvar, jer u nizu skokova vidiš greške koje nesvjesno radiš i to bi ti trebalo pomoć da ih svjesno počneš ispravljati. Za stil se ne brini, kažu da to dođe s vremenom. nekome prije, nekome kasnije.
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimepet lis 19, 2007 12:04 pm

Pa to je ok, na fotkama vidiš šta ne valja, ali osobno mislim da vam to nebu previše pomoglo oko stila, jer ono što treba utuviti u glavu je da se treba opustiti i prepustiti struji zraka, a kad vigledate slike i onda si na silu pokušavate ispraviti, kao trebam noge više iza gurnuti, malo ih više raširiti i sl. to će vam se vratiti na krivi način jer opet nebute mogli uhvatiti dobar stil.

Meni je trebalo jako puno skokova da si to utuvim u glavu, ali sad znam da nije bitno toliko koliko ja raširim ruke, jesu li ono pod 45 stupnjeva ili su noge dovoljno uvinute i tome slično, jer kad iskoćim mene struja samoga utegne pa vam je to to
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimepet lis 19, 2007 12:36 pm

Eeeee, da, samo, kak si i sam rekao, nema tu priča i tuđih iskustava. tek kad sam skužiš neke stvari, onda ih možeš početi primjenjivati. U svakom slučaju, poanta je da treba puuuuno skokova i kontinuitet i onda stvari same dođu na svoje. Simple as hell.
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimepet lis 19, 2007 3:47 pm

akuna je napisao/la:
Eeeee, da, samo, kak si i sam rekao, nema tu priča i tuđih iskustava. tek kad sam skužiš neke stvari, onda ih možeš početi primjenjivati. U svakom slučaju, poanta je da treba puuuuno skokova i kontinuitet i onda stvari same dođu na svoje. Simple as hell.

Meni se cini da je tu netko ispao iz aviJona affraid
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimečet stu 01, 2007 2:07 am

dobli veče padalci! What a Face
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitimepet stu 02, 2007 11:26 pm

kiki je napisao/la:
dobli veče padalci! What a Face

Pozdrav!!!!

kaj se radi?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dojmovi s prvih skokova Empty
PostajNaslov: Re: Dojmovi s prvih skokova   Dojmovi s prvih skokova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dojmovi s prvih skokova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Slike sa skokova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: